Kamera Mobius do auta Full HD 1080P – Mobius ActionCam, při instalaci v autě máte několik možností. Kamera pod zpětné zrcátko na držák s přísavkou, nalepovací držák, nebo podle interiéru Vašeho auta je možné zvolit prodloužení objektivu a tělo kamery dát jinam – skrytá kamera, nebude z venku vůbec vidět. Se zabudováním skryté kamery je samozřejmě více práce a jedná se o individuální řešení dle interéru auta. Kamera má vynikající kvalitu obrazu během dne a průměrnou kvalitu obrazu v noci. Zaznamenává Full HD 1080p při 30f/s s průměrnou přenosovou rychlostí asi 18000 kpbs. Mobius ActionCam má možnost záznamu v režimu WDR (Wide Dinamic Range), doporučuji mít zapnuté při nahrávání v noci nebo při slunečném počasí. Jedním z největších rysů kamery MOBIUS jsou malé rozměry 61 x 35 x 18 mm, snadno ji proto schováte pod zpětné zrcátko. Menší kameru s tak kvalitním záznamem Full HD videa by jste jen těžko hledali. Vzhledem ke svým malým rozměrům a nízké hmotnosti se kamera Mobius ActionCam stala populární pro rádiem řízené RC modely. Pokud používáte v autě více zařízení najednou (GPS, Smart telefony apod.) umístěte tyto co nejdále od sebe, aby nemohlo dojít k vzájemnému rušení.

Při intalaci kamery do auta budete potřebovat :

 1. MOBIUS ActionCam V3 Lens C2
 2. Držák do auta
 3. USB nabíječka do auta
 4. Nabíjecí kabel do auta pro Mobius 3 metry
 5. Super capacitor pro MOBIUS   –  Kondenzátor, který se připojí do kamery místo baterie (nedochází k přebíjení, přehřívání a opotřebení jako u aku).
 6. Kingston micro SDHC 16GB Class 4

Pro instalaci skryté kamery dále :

 1. 20cm 26pin prodlužovací kabel pro Mobius
Při záznamu jízdy v autě kamera nahrává ve smyčce, 3 nebo 5 minutová videa. Po zaplnění SD karty se začnou od začátku přehrávat. Máte tak vždy aktuální situaci před autem nahranou na kartě a v případě kolize nebo jiné události můžete video použít.
Programem mSetup nastavíte  kameru na tyto hodnoty :
 • Napájení – Automatický záznam – „Obojí“
 • Vypnout při odpojení nabíjení – „Ihned“
 • Nahrávání ve smyšce – „Ano“
 • Délka videoklipu – „5 Minut“
 • Otočení videa o 180° – „Ano“

Kamera do auta Full HD 1080P :

 Instalace skryté kamery v autě a výměna objektivu :

 

One thought on “Kamera Mobius do auta Full HD 1080p

 1. Vyzkoušel jsem Mobiuse2 jako auto kameru. Absolutně skvělý obraz. Pro trvalé použití v automobilu určitě použít Kapacitátor.
  Co ale hodně postrádám je možnost tlačítkem uzamčít jednotlivé záznamy proti přemazání.
  … Neni nějaká možnost softwarové úpravy???????

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *