Minikameru pro RC model jsme si již dříve představili v recenzi. Kamera je jedna z nejmenších kamer na trhu, díky své velikosti a váze vhodná pro všechny typy RC modelů ! Tato mini kamera nahrává na MicroSD kartu video v rozlišení HD 720p, což je dle mého názoru dostačující kvalita pro použití na RC modelech a další pohodlnou editaci videa v PC. Dnes si ukážeme povedené video, které nahrál pan  Karel Štorc nedaleko Vlašimi s elektro větroňem Sky Climber a kamerou 808 #16 V2 – Lens D. Minikameru pro RC model je možné namontovat, nebo jednoduše připevnit pomocí samolepícího suchého zipu na křídlo letadlo, kapotu auta, trup lodi, nebo rám vrtulníku. Kamera na RC model je pro celou Vaši rodinu nová příležitost pro spoustu zábavy !

RC větroň Sky Climber (A200) RTF 2,4GHz o rozpětí 2008 mm je výkonný motorový větroň vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené piloty. Model je vyrobený z odolného materiálu EPP a je vybaven výkonným střídavým motorem a RC soupravou 2,4GHz. Motorový větroň SKY CLIMBER je zatím největším a také nejpropracovanějším motorovým větroněm z pěnového EPP ze stáje firmy Nine Eagles. Robustní – a přitom lehká – konstrukce z pěnového EPP zaručuje letadlu Sky Climber vynikající odolnost proti poškození při havárii nebo aspoň velmi snadnou opravitelnost, pokud už k nějaké škodě dojde. Pro napájení motoru slouží lehký tříčlánkový Li-poly akumulátor s velkou kapacitou a model je ovládán pětikanálovou počítačovou 2.4GHz RC soupravou zajišťující vysokou odolnost vůči rušení, ale především umožňující snadné a komfortní nastavování modelu a použití pokročilých funkcí, jako jsou křidélka mixovaná jako aerodynamické brzdy.

Sky Climber : rozpětí 2008 mm, délka 1200 mm,   hmotnost cca 1000 g, střídavý motor se sklopnou vrtulí, akumulátor Li-po 11,1V.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *